Logo

Działka na sprzedaż, 4 200,00 m², oferta nr CPI-GS-1269-7

990 000 zł

236 zł /m²

Rata 4 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Capital Invest

Łódź

Działka 4 200,00 m², oferta nr , CPI-GS-1269-7, Łódź
CPI-GS-1269-7 - zdjęcie nr 0
CPI-GS-1269-7 - zdjęcie nr 1
CPI-GS-1269-7 - zdjęcie nr 2
CPI-GS-1269-7 - zdjęcie nr 3
CPI-GS-1269-7 - zdjęcie nr 4
CPI-GS-1269-7 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

236 zł

Powierzchnia:

4 200,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą