Logo

Działka na sprzedaż, 600,00 m², oferta nr PAN550539

680 000 zł

1 133 zł /m²

Rata 3 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Smoleńska

Działka 600,00 m², oferta nr , PAN550539, Gdańsk, Smoleńska
PAN550539 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 600 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 133 zł

Powierzchnia:

600,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą