Logo

Dom na sprzedaż, 203,00 m², oferta nr PAN391794

724 999 zł

3 571 zł /m²

Rata 3 392 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Nowy Dwór Gdański, Zygmunta Krasińskiego

Dom 203,00 m², oferta nr , PAN391794, Nowy Dwór Gdański, Zygmunta Krasińskiego
PAN391794 - zdjęcie nr 0
PAN391794 - zdjęcie nr 1
PAN391794 - zdjęcie nr 2
PAN391794 - zdjęcie nr 3
PAN391794 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 203 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

203,00 m²

Powierzchnia działki:

351,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1985

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?