Logo

Dom na sprzedaż, 131,18 m², oferta nr 157750227

1 050 000 zł

8 004 zł /m²

Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zielona Góra

Dom 131,18 m², oferta nr , 157750227, Zielona Góra
157750227 - zdjęcie nr 0
157750227 - zdjęcie nr 1
157750227 - zdjęcie nr 2
157750227 - zdjęcie nr 3
157750227 - zdjęcie nr 4
157750227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

131,18 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?