Logo

Dom na sprzedaż, 470,00 m², oferta nr 1024-DS-Dzj9ONuoY8

2 490 000 zł

5 298 zł /m²

Rata 11 650 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty SUNRISE Nieruchomości

Sarbinowo, Zacisze

Dom 470,00 m², oferta nr , 1024-DS-Dzj9ONuoY8, Sarbinowo, Zacisze
1024-DS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 0
1024-DS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 1
1024-DS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 2
1024-DS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 3
1024-DS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 470 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

470,00 m²

Powierzchnia działki:

940,00 m²

Typ domu:

inny

Rok Budowy:

2013

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?