Logo

Dom na sprzedaż, 241,68 m², oferta nr SDNOTY310

850 000 zł

3 517 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Andrespol, Wysoka

Dom 241,68 m², oferta nr , SDNOTY310, Andrespol, Wysoka
SDNOTY310 - zdjęcie nr 0
SDNOTY310 - zdjęcie nr 1
SDNOTY310 - zdjęcie nr 2
SDNOTY310 - zdjęcie nr 3
SDNOTY310 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 241.68 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

241,68 m²

Powierzchnia działki:

670,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?