Logo

Dom na sprzedaż, 110,00 m², oferta nr 29920117

195 000 zł

1 773 zł /m²

Rata 912 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Uraz, Wołowska

Dom 110,00 m², oferta nr , 29920117, Uraz, Wołowska
29920117 - zdjęcie nr 0
29920117 - zdjęcie nr 1
29920117 - zdjęcie nr 2
29920117 - zdjęcie nr 3
29920117 - zdjęcie nr 4
29920117 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

110,00 m²

Typ domu:

segment środkowy

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?