Logo

Dom na sprzedaż, 170,60 m², oferta nr 6964/2145/ODS

1 590 000 zł

9 320 zł /m²

Rata 7 439 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Lider Haus

Warszawa, Bielany

Dom 170,60 m², oferta nr , 6964/2145/ODS, Warszawa, Bielany, Bielany
6964/2145/ODS - zdjęcie nr 0
6964/2145/ODS - zdjęcie nr 1
6964/2145/ODS - zdjęcie nr 2
6964/2145/ODS - zdjęcie nr 3
6964/2145/ODS - zdjęcie nr 4
6964/2145/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

170,60 m²

Powierzchnia działki:

400,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?