Logo

Dom na sprzedaż, 197,00 m², oferta nr 3885/1969/ODS

1 450 000 zł

7 360 zł /m²

Rata 6 784 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sulejówek

Dom 197,00 m², oferta nr , 3885/1969/ODS, Sulejówek
3885/1969/ODS - zdjęcie nr 0
3885/1969/ODS - zdjęcie nr 1
3885/1969/ODS - zdjęcie nr 2
3885/1969/ODS - zdjęcie nr 3
3885/1969/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 197 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

197,00 m²

Powierzchnia działki:

610,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?