Logo

Dom na sprzedaż, 436,00 m², oferta nr GRS-DS-2017

599 000 zł

1 374 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Słupsk

Dom 436,00 m², oferta nr , GRS-DS-2017, Słupsk
GRS-DS-2017 - zdjęcie nr 0
GRS-DS-2017 - zdjęcie nr 1
GRS-DS-2017 - zdjęcie nr 2
GRS-DS-2017 - zdjęcie nr 3
GRS-DS-2017 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 436 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

436,00 m²

Powierzchnia działki:

2 972,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?