Logo

Dom na sprzedaż, 384,00 m², oferta nr SDTUDO783

599 000 zł

1 560 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Zabrze, Sitki

Dom 384,00 m², oferta nr , SDTUDO783, Zabrze, Sitki
SDTUDO783 - zdjęcie nr 0
SDTUDO783 - zdjęcie nr 1
SDTUDO783 - zdjęcie nr 2
SDTUDO783 - zdjęcie nr 3
SDTUDO783 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 384 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

384,00 m²

Powierzchnia działki:

1 277,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1906

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?