Logo

Dom na sprzedaż, 137,95 m², oferta nr 306459

1 249 999 zł

9 061 zł /m²

Rata 5 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty WRE Nieruchomości

Siechnice

Dom 137,95 m², oferta nr , 306459, Siechnice
306459 - zdjęcie nr 0
306459 - zdjęcie nr 1
306459 - zdjęcie nr 2
306459 - zdjęcie nr 3
306459 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 137.95 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

137,95 m²

Powierzchnia działki:

491,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Dom na sprzedaż, 137,95 m², Siechnice, nr 306459 | Tabelaofert.pl