Logo

Nowy dom, 163,32 m², oferta nr 11.B

2 466 574 zł

15 103 zł /m²

Rata 11 540 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Spokojny Wilanów

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Ruczaj

Dom 163,32 m², oferta nr 11.B, Spokojny Wilanów, Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Ruczaj
Spokojny Wilanów - zdjęcie nr 0
Spokojny Wilanów - zdjęcie nr 1
Spokojny Wilanów - zdjęcie nr 2
Spokojny Wilanów - zdjęcie nr 3
Spokojny Wilanów - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja domu 163.32 m², 11.B
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

163,32 m²

Garaż:

garaż, parking naziemny

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?