Logo

Dom na sprzedaż, 136,35 m², oferta nr GRS-DS-3168

930 000 zł

6 821 zł /m²

Rata 4 351 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Słupsk, Różana

Dom 136,35 m², oferta nr , GRS-DS-3168, Słupsk, Różana
GRS-DS-3168 - zdjęcie nr 0
GRS-DS-3168 - zdjęcie nr 1
GRS-DS-3168 - zdjęcie nr 2
GRS-DS-3168 - zdjęcie nr 3
GRS-DS-3168 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 136.35 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

136,35 m²

Powierzchnia działki:

1 001,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?