Logo

Dom na sprzedaż, 88,30 m², oferta nr 409

529 000 zł

5 991 zł /m²

Rata 2 475 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty AKM Nieruchomości

Prabuty

Dom 88,30 m², oferta nr , 409, Prabuty
409 - zdjęcie nr 0
409 - zdjęcie nr 1
409 - zdjęcie nr 2
409 - zdjęcie nr 3
409 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 88.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

88,30 m²

Powierzchnia działki:

1 590,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2013

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?