+2
Nowy dom, 144,08 m², oferta nr B.4B/1
2 038 732 zł
14 150 zł /m²
Rata 9 539 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Wola Village
Kraków, Zwierzyniec, Wola Justowska, ul. Podłużna
1 / 4

5

Mapa
Liczba pokoi:
5 pokoi
Powierzchnia:
144,08 m²
Liczba poziomów:
3
Garaż:
wiata
Powierzchnie zewnętrzne:
antresola (42,53 m²), ogródek (83,23 m²), loggia (4,77 m²)
Termin oddania:
Gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę
Marzysz o domu za granicą?