Logo

Nowy dom, 94,86 m², oferta nr A.7B/1

1 441 872 zł

15 200 zł /m²

Rata 6 746 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wola Village

Kraków, Zwierzyniec, Wola Justowska, ul. Podłużna

Dom 94,86 m², oferta nr A.7B/1, Wola Village, Kraków, Zwierzyniec, Wola Justowska, ul. Podłużna
1 / 4
Wola Village - zdjęcie nr 0
Wola Village - zdjęcie nr 1
Wola Village - zdjęcie nr 2
Wola Village - zdjęcie nr 3
Wola Village - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja domu 94.86 m², A.7B/1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

94,86 m²

Liczba poziomów:

3

Garaż:

wiata

Powierzchnie zewnętrzne:

antresola (27,87 m²), ogródek (46,63 m²), loggia (3,26 m²)

Termin oddania:

Gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?