Logo

Dom na sprzedaż, 127,00 m², oferta nr 2546

295 000 zł

2 323 zł /m²

Rata 1 380 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Piasutno Żelazne

Dom 127,00 m², oferta nr , 2546, Piasutno Żelazne
2546 - zdjęcie nr 0
2546 - zdjęcie nr 1
2546 - zdjęcie nr 2
2546 - zdjęcie nr 3
2546 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 127 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

127,00 m²

Powierzchnia działki:

1 015,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?