Logo

Dom na sprzedaż, 150,00 m², oferta nr 20342

980 000 zł

6 533 zł /m²

Rata 4 585 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Piaseczno

Dom 150,00 m², oferta nr , 20342, Piaseczno
20342 - zdjęcie nr 0
20342 - zdjęcie nr 1
20342 - zdjęcie nr 2
20342 - zdjęcie nr 3
20342 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 150 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

150,00 m²

Powierzchnia działki:

927,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?