Logo

Dom na sprzedaż, 350,00 m², oferta nr 77/9507/ODS

2 350 000 zł

6 714 zł /m²

Rata 10 995 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty MEGLER Nieruchomości

Pęcice Małe

Dom 350,00 m², oferta nr , 77/9507/ODS, Pęcice Małe
77/9507/ODS - zdjęcie nr 0
77/9507/ODS - zdjęcie nr 1
77/9507/ODS - zdjęcie nr 2
77/9507/ODS - zdjęcie nr 3
77/9507/ODS - zdjęcie nr 4
77/9507/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

350,00 m²

Powierzchnia działki:

1 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2005

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?