Logo

Dom na sprzedaż, 252,00 m², oferta nr SDMASU932

890 000 zł

3 532 zł /m²

Rata 4 164 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Sandomierz, Ożarowska

Dom 252,00 m², oferta nr , SDMASU932, Sandomierz, Ożarowska
SDMASU932 - zdjęcie nr 0
SDMASU932 - zdjęcie nr 1
SDMASU932 - zdjęcie nr 2
SDMASU932 - zdjęcie nr 3
SDMASU932 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 252 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

252,00 m²

Powierzchnia działki:

1 125,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1991

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?