Logo

Dom na sprzedaż, 97,00 m², oferta nr 2572

790 000 zł

8 144 zł /m²

Rata 3 696 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kolonia Rybacka, Nad Święcajtami

Dom 97,00 m², oferta nr , 2572, Kolonia Rybacka, Nad Święcajtami
2572 - zdjęcie nr 0
2572 - zdjęcie nr 1
2572 - zdjęcie nr 2
2572 - zdjęcie nr 3
2572 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 97 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

97,00 m²

Powierzchnia działki:

419,00 m²

Rok Budowy:

1996

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?