Logo

Dom na sprzedaż, 495,00 m², oferta nr 834988

1 800 000 zł

3 636 zł /m²

Rata 8 422 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 495 m², Międzyzdroje

Międzyzdroje

Dom 495,00 m², oferta nr , 834988, Międzyzdroje
834988 - zdjęcie nr 0
834988 - zdjęcie nr 1
834988 - zdjęcie nr 2
834988 - zdjęcie nr 3
834988 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 495 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

495,00 m²

Powierzchnia działki:

2 201,00 m²

Typ domu:

inny

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?