Logo

Dom na sprzedaż, 155,00 m², oferta nr BESK-DS-15412

1 600 000 zł

10 323 zł /m²

Rata 7 486 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty BESTATE Nieruchomości

Wieliczka, Magnoliowa

Dom 155,00 m², oferta nr , BESK-DS-15412, Wieliczka, Magnoliowa
BESK-DS-15412 - zdjęcie nr 0
BESK-DS-15412 - zdjęcie nr 1
BESK-DS-15412 - zdjęcie nr 2
BESK-DS-15412 - zdjęcie nr 3
BESK-DS-15412 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 155 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

155,00 m²

Powierzchnia działki:

180,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?