Logo

Dom na sprzedaż, 240,00 m², oferta nr 3/11046/ODS

939 000 zł

3 913 zł /m²

Rata 4 393 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Daniel Wojdała DW7

Bochnia, Łychów

Dom 240,00 m², oferta nr , 3/11046/ODS, Bochnia, Łychów
3/11046/ODS - zdjęcie nr 0
3/11046/ODS - zdjęcie nr 1
3/11046/ODS - zdjęcie nr 2
3/11046/ODS - zdjęcie nr 3
3/11046/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 240 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

240,00 m²

Powierzchnia działki:

1 100,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1991

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?