Logo

Dom na sprzedaż, 140,00 m², oferta nr 2288

479 000 zł

3 421 zł /m²

Rata 2 241 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Laski

Dom 140,00 m², oferta nr , 2288, Laski, Laski
2288 - zdjęcie nr 0
2288 - zdjęcie nr 1
2288 - zdjęcie nr 2
2288 - zdjęcie nr 3
2288 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 140 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

140,00 m²

Powierzchnia działki:

1 794,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?