Logo

Dom na sprzedaż, 253,00 m², oferta nr ASK-DS-50717

600 000 zł

2 372 zł /m²

Rata 2 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kutno, Krośniewicka

Dom 253,00 m², oferta nr , ASK-DS-50717, Kutno, Krośniewicka
ASK-DS-50717 - zdjęcie nr 0
ASK-DS-50717 - zdjęcie nr 1
ASK-DS-50717 - zdjęcie nr 2
ASK-DS-50717 - zdjęcie nr 3
ASK-DS-50717 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 253 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

253,00 m²

Powierzchnia działki:

544,00 m²

Rok Budowy:

1993

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?