Logo

Dom na sprzedaż, 156,28 m², oferta nr XENY542

650 000 zł

4 159 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Koziegłówki

Dom 156,28 m², oferta nr , XENY542, Koziegłówki
XENY542 - zdjęcie nr 0
XENY542 - zdjęcie nr 1
XENY542 - zdjęcie nr 2
XENY542 - zdjęcie nr 3
XENY542 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 156.28 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

156,28 m²

Powierzchnia działki:

1 250,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2017

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?