Logo

Dom na sprzedaż, 119,79 m², oferta nr PAN195049

529 000 zł

4 416 zł /m²

Rata 2 475 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Nowy Dwór Gdański, Gen. Tadeusza Kościuszki

Dom 119,79 m², oferta nr , PAN195049, Nowy Dwór Gdański, Gen. Tadeusza Kościuszki
PAN195049 - zdjęcie nr 0
PAN195049 - zdjęcie nr 1
PAN195049 - zdjęcie nr 2
PAN195049 - zdjęcie nr 3
PAN195049 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 119.79 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

119,79 m²

Powierzchnia działki:

450,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?