Logo

Dom na sprzedaż, 202,50 m², oferta nr 2470

580 000 zł

2 864 zł /m²

Rata 2 714 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Czerwone

Dom 202,50 m², oferta nr , 2470, Czerwone
2470 - zdjęcie nr 0
2470 - zdjęcie nr 1
2470 - zdjęcie nr 2
2470 - zdjęcie nr 3
2470 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 202.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

202,50 m²

Powierzchnia działki:

3 103,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?