Logo

Dom na sprzedaż, 122,00 m², oferta nr SDNIJI667

650 000 zł

5 328 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Sandomierz, Armii Krajowej

Dom 122,00 m², oferta nr , SDNIJI667, Sandomierz, Armii Krajowej
SDNIJI667 - zdjęcie nr 0
SDNIJI667 - zdjęcie nr 1
SDNIJI667 - zdjęcie nr 2
SDNIJI667 - zdjęcie nr 3
SDNIJI667 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 122 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

122,00 m²

Powierzchnia działki:

1 090,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1954

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?