Logo

Dom na sprzedaż, 150,00 m², oferta nr ASK-DS-45968

440 000 zł

2 933 zł /m²

Rata 2 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kutno, 29 Listopada

Dom 150,00 m², oferta nr , ASK-DS-45968, Kutno, 29 Listopada
ASK-DS-45968 - zdjęcie nr 0
ASK-DS-45968 - zdjęcie nr 1
ASK-DS-45968 - zdjęcie nr 2
ASK-DS-45968 - zdjęcie nr 3
ASK-DS-45968 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 150 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

150,00 m²

Powierzchnia działki:

1 558,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1935

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?