Logo

Biuro na sprzedaż, 115,00 m², oferta nr GRS-LS-250

629 000 zł

5 470 zł /m²

Rata 2 943 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Słupsk

Biuro 115,00 m², oferta nr , GRS-LS-250, Słupsk
GRS-LS-250 - zdjęcie nr 0
GRS-LS-250 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja biura 115 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 470 zł

Powierzchnia:

115,00 m²

Piętro:

parter

Data aktualizacji: 2020-11-06

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą