Logo

Nowy apartament, 56,38 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr K3.1.M13 - wykończone pod klucz

1 172 704 zł

20 800 zł /m²

Rata 5 487 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nyska Residence

Wrocław, Tarnogaj, Krzyki, ul. Nyska 57

SALON Z ANEKSEM24,22 m²SYPIALNIA12,81 m²SYPIALNIA7,96 m²ŁAZIENKA4,94 m²KORYTARZ5,91 m²BALKON4,08 m²
Wymiary apartamentu 56.38 m², K3.1.M13 - wykończone pod klucz
Nyska Residence - zdjęcie nr 0
Nyska Residence - zdjęcie nr 1
Nyska Residence - zdjęcie nr 2
Nyska Residence - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 56.38 m², K3.1.M13 - wykończone pod klucz
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,38 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,90 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,08 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę