Logo

Nowy apartament, 55,45 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr K2.1.M3

798 979 zł

14 409 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nyska Residence

Wrocław, Tarnogaj, Krzyki, ul. Nyska 57

SALON Z ANEKSEM22,28 m²SYPIALNIA13,32 m²SYPIALNIA8,36 m²ŁAZIENKA4,96 m²KORYTARZ5,85 m²BALKON4,45 m²
Wymiary apartamentu 55.45 m², K2.1.M3
Nyska Residence - zdjęcie nr 0
Nyska Residence - zdjęcie nr 1
Nyska Residence - zdjęcie nr 2
Nyska Residence - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 55.45 m², K2.1.M3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,45 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,90 m

Strony świata:

północny wschód (NE)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,45 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę