Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 29,66 m², 1 pokój, parter, oferta nr 1.B.0.01

367 042,50 zł

12 375,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 717 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Aviator

Toruń, Koniuchy, ul. Grudziądzka

1 pokój, apartament inwestycyjny 29,66 m², parter, oferta nr 1.B.0.01, Murapol Aviator, Toruń, Koniuchy, ul. Grudziądzka
Murapol Aviator - zdjęcie nr 0
Murapol Aviator - zdjęcie nr 1
Murapol Aviator - zdjęcie nr 2
Murapol Aviator - zdjęcie nr 3
Murapol Aviator - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 29.66 m², 1.B.0.01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,66 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1