Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 35,39 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1.B.4.02

394 156,13 zł

11 137,50 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 844 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Aviator

Toruń, Koniuchy, ul. Grudziądzka

2 pokoje, apartament inwestycyjny 35,39 m², piętro 4, oferta nr 1.B.4.02, Murapol Aviator, Toruń, Koniuchy, ul. Grudziądzka
Murapol Aviator - zdjęcie nr 0
Murapol Aviator - zdjęcie nr 1
Murapol Aviator - zdjęcie nr 2
Murapol Aviator - zdjęcie nr 3
Murapol Aviator - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 35.39 m², 1.B.4.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,39 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1