Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 39,15 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.B.1.19

469 800,00 zł

12 000,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 198 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Aviator

Toruń, Koniuchy, ul. Grudziądzka

2 pokoje, apartament inwestycyjny 39,15 m², piętro 1, oferta nr 1.B.1.19, Murapol Aviator, Toruń, Koniuchy, ul. Grudziądzka
Murapol Aviator - zdjęcie nr 0
Murapol Aviator - zdjęcie nr 1
Murapol Aviator - zdjęcie nr 2
Murapol Aviator - zdjęcie nr 3
Murapol Aviator - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 39.15 m², 1.B.1.19
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,15 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1