Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 44,40 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 17

574 000 zł

12 928 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 686 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Klimaty Bałtyku

Dziwnów, ul. Daglezji 93-94

2 pokoje, apartament inwestycyjny 44,40 m², piętro 1, oferta nr 17, Klimaty Bałtyku, Dziwnów, ul. Daglezji 93-94
1 / 2
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 0
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 1
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 2
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 3
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 44.4 m², 17
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,40 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północny wschód (NE)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,36 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę