Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 45,19 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 5

611 500 zł

13 532 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 861 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Klimaty Bałtyku

Dziwnów, ul. Daglezji 93-94

2 pokoje, apartament inwestycyjny 45,19 m², parter, oferta nr 5, Klimaty Bałtyku, Dziwnów, ul. Daglezji 93-94
1 / 2
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 0
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 1
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 2
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 3
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 45.19 m², 5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,19 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (25,74 m²), taras (9,93 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę