Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 37,82 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 29 - POD KLUCZ

700 000 zł

18 509 zł /m²

Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Klimaty Bałtyku

Dziwnów, ul. Daglezji 93-94

1 pokój, apartament inwestycyjny 37,82 m², piętro 2, oferta nr 29, Klimaty Bałtyku, Dziwnów, ul. Daglezji 93-94
1 / 3
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 0
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 1
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 2
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 3
Klimaty Bałtyku - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 37.82 m², 29 - POD KLUCZ
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,82 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

2

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

antresola (12,96 m²), balkon (7,61 m²), taras (18,43 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę