Logo

Nowy apartament, 43,51 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr 1/M54

1 173 465 zł

26 970 zł /m²

Rata 5 490 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sengera 1

Warszawa, Ursynów, Natolin, ul. Mariana Sengera „Cichego” 1

2 pokoje, apartament 43,51 m², piętro 8, oferta nr 1/M54, Sengera 1, Warszawa, Ursynów, Natolin, ul. Mariana Sengera „Cichego” 1
Sengera 1 - zdjęcie nr 0
Sengera 1 - zdjęcie nr 1
Sengera 1 - zdjęcie nr 2
Sengera 1 - zdjęcie nr 3
Sengera 1 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 43.51 m², 1/M54
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,51 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,76 m²)

Termin oddania:

październik 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę