Logo

Nowy apartament, 38,23 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 1/M44

1 052 090 zł

27 520 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 922 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sengera 1

Warszawa, Ursynów, Natolin, ul. Mariana Sengera „Cichego” 1

2 pokoje, apartament 38,23 m², piętro 7, oferta nr 1/M44, Sengera 1, Warszawa, Ursynów, Natolin, ul. Mariana Sengera „Cichego” 1
Sengera 1 - zdjęcie nr 0
Sengera 1 - zdjęcie nr 1
Sengera 1 - zdjęcie nr 2
Sengera 1 - zdjęcie nr 3
Sengera 1 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 38.23 m², 1/M44
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,23 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,67 m²)

Termin oddania:

październik 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę