Logo

Nowy apartament, 41,14 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1/M03

1 004 639 zł

24 420 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 700 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sengera 1

Warszawa, Ursynów, Natolin, ul. Mariana Sengera „Cichego” 1

2 pokoje, apartament 41,14 m², piętro 1, oferta nr 1/M03, Sengera 1, Warszawa, Ursynów, Natolin, ul. Mariana Sengera „Cichego” 1
Sengera 1 - zdjęcie nr 0
Sengera 1 - zdjęcie nr 1
Sengera 1 - zdjęcie nr 2
Sengera 1 - zdjęcie nr 3
Sengera 1 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 41.14 m², 1/M03
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,14 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,71 m²)

Termin oddania:

październik 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę