Logo

Nowy apartament, 45,91 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1/A032

895 245 zł

19 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 189 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Conrada 30

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Josepha Conrada 30

2 pokoje, apartament 45,91 m², piętro 3, oferta nr 1/A032, Conrada 30, Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Josepha Conrada 30
Conrada 30 - zdjęcie nr 0
Conrada 30 - zdjęcie nr 1
Conrada 30 - zdjęcie nr 2
Conrada 30 - zdjęcie nr 3
Conrada 30 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 45.91 m², 1/A032
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,91 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,76 m²)

Termin oddania:

październik 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę