Nowe mieszkania Gdańsk Jasień - rynek pierwotny

Znaleziono 142 oferty w 5 inwestycjach
FILTRUJ
Wyszukuję...
Kaskada Jasień, nowe mieszkania, Proneko Sp. z o.o., ul. Stankiewicza 7, Jasień, Gdańsk Oferta szczegóły link
3D
od 9 291 zł/m²
Javorova, nowe mieszkania, Bravo Developer, ul. Jaworowa, Jasień, Gdańsk Oferta szczegóły link
3D
od 10 500 zł/m²
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Wiszące Ogrody, nowe mieszkania, Hossa Grupa Inwestycyjna S.A., ul. Przytulna, Jasień (Kiełpinek), Gdańsk Oferta szczegóły link
nowość
od 10 278 zł/m²

Mieszkania od Dewelopera Gdańsk Jasień

Jasień to jedna z największych pod względem powierzchni dzielnic Gdańska. Położona na południowym wschodzie miasta graniczy z dzielnicami Kokoszki, Matarnia, Ujeścisko-Łostowice, Piecki-Migowo i Brętowo. Jasień przynależy do Gdańska dopiero od 1973 roku. Wcześniej dzielnica stanowiła samodzielną wieś rolniczą, z czasem przekształcając się w wieś podmiejską.

Kameralny klimat w stolicy Pomorza Zachodniego

Jasień to pod wieloma względami atrakcyjny punkt na mapie miasta. Można tu znaleźć wiele terenów zielonych, które sprzyjają odpoczynkom na świeżym powietrzu. Nie zabrakło także zabytków, takich jak Pałac Barokowy z 1780 roku, wieża ciśnień czy kościół pw. Matki Boskiej Różańcowej, pochodzący z pierwszej połowy XVIII wieku.

Dzielnica Jasień ma dużą powierzchnię i sporo zieleni, a przy tym zamieszkuje ją niewielka liczba mieszkańców. Wśród ciszy i spokoju dynamicznie rozwijają się inwestycje deweloperskie, oferując Nowe mieszkania Gdańsk Jasień w umiarkowanych cenach. Przyszli lokatorzy będą musieli zapłacić od 6 tys. zł. za m2 nieruchomości. Cena jest adekwatna do jakości życia, jaką oferuje dzielnica.

Znakomita okolica dla rodzin z dziećmi

Ponad 60% mieszkańców dzielnicy stanowią osoby w wieku produkcyjnym. Oznacza to, że Jasień jest obiektem, w którym najchętniej osiedlają się rodziny z dziećmi. Obszar osiedla zdominowany jest przez zabudowę jednorodzinną. Z uwagi na sporą odległość do gdańskich uczelni, studenci wybierają raczej dzielnice, które prezentują bogatą ofertę rozrywkową. Dla mieszkańców Jasienia oznacza to wszechobecny spokój i brak całonocnych imprez. Również seniorzy stanową niewielki odsetek tutejszej populacji. Większość z nich zamieszkuje tereny lepiej skomunikowane i bliższe centrum.

Atrakcje w Jasieniu

Dzielnica Jasień to nie tylko spokojny teren, w którym znajdują się nowe mieszkania Gdańsk Jasień i apartamenty o dużych powierzchniach. Obszar oferuje wiele atrakcji, z których można korzystać w wolnym czasie. Jedną z nich jest Park Dworski, skrywający ponad 700-letnią historię. Na terenie parku znajdują się wiekowe drzewa oraz zadbane tereny zielone.

Na południowym krańcu dzielnicy zlokalizowany jest nieco podniszczony już Pałac Rębowo. Ten urokliwy dworek zbudowano około XVIII wieku na tle niewielkiego stawu, obszernego sadu oraz parku z bukami i dębami. Z krajobrazem mocno kontrastują nowoczesne osiedla. Nowe mieszkania Gdańsk Jasień znajdują się tuż za płotem okalającym pałac.

Częściowo na terenie osiedla znajduje się również Trójmiejski Park Krajobrazowy, w którym znajduje się aż 10 rezerwatów przyrody oraz 171 pomników przyrody. Miejscem wartym odwiedzenia jest także rynnowe jezioro Jasień o powierzchni ponad 21 ha.

Oferta dla dzieci

Jasień jest dzielnicą, w której stale przybywa najmłodszych mieszkańców. Z myślą o nich powstają place zabaw przy każdym osiedlu. Na terenie dzielnicy znajduje się Akademia Zabawy i Edukacji Tuptuś, a także ośrodek zajęć pozaszkolnych Edukido.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 29 868 osób
UP