zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Agencja Nieruchomości Marek Kunicki

Firma Nieruchomości Kunicki od 1992 roku pośredniczy w sprzedaży nieruchomości w Warszawie. Specjalizujemy się we wszystkich segmentach rynku, największy nacisk kładziemy na sprzedaż mieszkań w Warszawie, główny obszar działalności to Warszawa - Centrum.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania
  • Warszawa
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Marek Kunicki - Agencja Nieruchomości Marek Kunicki

Marek Kunicki

pokaż numer

Opis firmy - Agencja Nieruchomości Marek Kunicki

Firma Nieruchomości Kunicki od 1992 roku pośredniczy w sprzedaży nieruchomości w Warszawie. Specjalizujemy się we wszystkich segmentach rynku, największy nacisk kładziemy na sprzedaż mieszkań w Warszawie, główny obszar działalności to Warszawa - Centrum. Właściciel Biura Nieruchomości – Marek Kunicki jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (licencja nr 1179), jest także członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz o kontakt z naszym agentem. Jeżeli powierzycie nam Państwo sprawę wyboru właściwej dla Was nieruchomości, możecie liczyć na indywidualna obsługę, doradztwo oraz obecność agenta podczas całego procesu trwania transakcji.

Kupiłeś nieruchomość, ale wymaga ona pewnych nakładów pracy? Chętnie pomożemy zaprojektować przestrzeń, przeprowadzić prace wykończeniowe i przypilnować realizacji założonych prac. Na Twoje życzenie zajmiemy się również dekoracją i przygotowaniem nowej nieruchomości do komfortowego zamieszkania. Możemy również zająć się zmianami w mieszkaniu lub domu, który już posiadasz. Jeśli chcesz czegoś nowego, świeżego, potrzebujesz inaczej się urządzić, a może tylko przemeblować - też nam o tym powiedz. Dopasujemy ofertę, jej zakres i koszty indywidualnie.

Nasza oferta

10 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Mieszkanie dwupokojowe 56,00 m², Warszawa, Ochota, Tadeusza Joteyki, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
750 000 zł
Kawalerka 21,40 m², Warszawa, Mokotów, Woronicza, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
1 600 zł