zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

METAXY Nieruchomości

Kraków, ul. Józefa Marcika 12 | WILGA Business
pokaż numer telefonu
Oferty:
8 na sprzedaż
3 do wynajęcia

Nasi agenci

Dominik Kochan - METAXY Nieruchomości

Dominik Kochan

pokaż numer

Liczba ofert: 8

Krystyna Mosio-Mosiewska - METAXY Nieruchomości

Krystyna Mosio-Mosiewska

pokaż numer

Liczba ofert: 3

Zobacz wszystkich (2)

O nas

    Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • lokale użytkowe, domy, mieszkania
  • Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, Skawina, Niepołomice
DOŚWIADCZENIE
Od 7 lat działamy jako agencja pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku krakowskim, specjalizując się w sprzedaży nieruchomości na rynku wtórnym.

ZASADY DZIAŁANIA
na ludziach, na relacjach, a przede wszystkim na zaufaniu budujemy naszą pozycje w branży nieruchomości. Za to, a także za wiedzę merytoryczną, która pozwala osiągać najlepsze ceny na rynku nieruchomości cenią nas najbardziej nasi klienci.

CEL
satysfakcja klienta i rekomendacja naszych usług jest naszym motorem do działania. To klienci, ich potrzeby i oczekiwania są dla nas wyznacznikiem rozwoju i skuteczności.

MISJA
bycie doradcą i przewodnikiem dla klientów w czasie podejmowania ważnych dla nich decyzji. W czasie bogatym w różne emocje… od niepokoju, przez wątpliwości, aż do radości w drodze do spełnienia marzeń. Marzeń o nowym domu, o nowym miejscu do życia czy marzeń o wykorzystaniu kapitału po dobrze sprzedanej nieruchomości na realizację pasji i kolejnych celów.

Naszą rolą jest wyciągnięcie pomocnej dłoni w tym czasie „pomiędzy” starym, a nowym, „pomiędzy” wyznaczeniem celu a jego realizacją. Stąd właśnie nasza marka to METAXY nieruchomości, bo „metaxy” w języku staro-greckim oznacza „pomiędzy”.

Nasza firma to zespół fantastycznych ludzi, ludzi pełnych pasji, ambitnych, otwartych na nowe wyzwania, a przede wszystkim profesjonalnych pośredników w obrocie nieruchomościami.

To zespół ludzi, którzy z życzliwością i merytoryczną wiedzą będą Państwa najlepszym reprezentantem w tym czasie „pomiędzy”.

A przy tym pracując dla Państwa uzyskają dla Was NAJLEPSZĄ CENĘ na rynku.

Zapraszam wszystkich do naszej KRAINY METAXY, a gwarantuję, że nasi przewodnicy przeprowadzą Was przez proces zmiany w przyjazny i bezpieczny sposób.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj
Sortuj

Znaleziono 11 ofert

Miasta:
Wszystkie
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

METAXY Nieruchomości
Kraków, ul. Józefa Marcika 12 | WILGA Business

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę