zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Grupa Merite

Kraków, ul. J. Zamoyskiego 70/3
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków
Grupa inwestycyjna Merite powstała w 2009 roku. Przez 10 lat zajmowaliśmy się wyłącznie przedsięwzięciami deweloperskimi na terenie Krakowa. Od 2019 roku przygotowujemy i realizujemy także nieruchomości komercyjne.

W naszych aktywnościach kierujemy się zarówno etyką w biznesie jak i społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR). Wszystkie nasze przedsięwzięcia i wszystkie zaciągnięte przez nas kredyty zostały zrealizowane i spłacone przed planowanym terminem. Działamy transparentnie i w poszanowaniu dobrosąsiedzkich relacji. Wzorowo wywiązujemy się z naszych zobowiązań finansowych względem urzędów, kontrahentów i klientów.

Z najwyższą starannością dochowujemy wszelkich wymaganych prawem procedur administracyjnych. To klienci są dla nas najważniejsi, dlatego przywiązujemy ogromną wagę nie tylko do procesu sprzedaży, ale również do obsługi posprzedażowej przez cały 5-letni okres trwania rękojmi.

Grupa Merite w 2016 roku rozszerzyła swoją działalność o spółkę celową Merite Inwestycje Sp. z o.o., która zajmuje się generalnym wykonawstwem przedsięwzięć Grupy.

Oznacza to w praktyce pełny nadzór inwestora nad procesem budowy, co umożliwia skuteczne wywiązywanie się z terminów oraz kontrolę jakości i przepływów finansowych.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Kraków
Wybrane filtry:
Merite Modernae, nowe mieszkania, Grupa Merite, ul. Sodowa, Dębniki (Pychowice), Kraków Oferta szczegóły link
od 1 023 341 zł

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży mieszkań
Kraków, ul. J. Zamoyskiego 70/3

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę