zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

MCI Development

MCI Development - deweloper prowadzący działalność w Poznaniu. Nasze doświadczenie deweloperskie jest gwarancją powodzenia w sprawnej realizacji inwestycji w profesjonalny sposób. Zobacz nasze aktualne inwestycje!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Poznań

Opis firmy - MCI Development

Od 2012 r. inwestor, spółka MCI Development prowadzi prace rewitalizacyjne z jednej strony dbając o zachowanie charakteru i elementów zabytkowych budynku, z drugiej dostosowując go do współczesnych wymagań i standardów.

Remont budynku został pieczołowicie zaplanowany z zamiarem zachowania oryginalnych elementów i pierwotnego stylu architektonicznego. Kluczowe dla nas było zapewnienie przyszłym mieszkańcom zrewitalizowanej kamienicy wszelkich standardów i komfortu życia w centrum miasta w XXI wieku – centralnego ogrzewania z sieci miejskiej, ciepłej wody, inteligentnego oświetlenia, uporządkowanego i zielonego podwórka.

Nasza oferta

28 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 11203 osoby